Sprawdź jakie nowości wprowadziliśmy w Kreatorze FastCV

Ciągle zmieniamy się na lepsze. Tworzymy najlepszy kreator CV w Polsce, by zapewnić Ci znalezienie lepszej pracy. Sprawdź jakie nowości oferuje nasz kreator CV i jak pomaga takim ludzion jak Ty w stworzeniu idealnego CV!

 

Nowości w kreatorze CV

 

Z tego artykułu dowiesz się:

  • jakie nowości wprowadziliśmy w Kreatorze FastCV

Rzeczywisty podgląd CV w czasie rzeczywistym:

Długo pracowaliśmy jak podglądem CV w czasie rzeczywistym. Teraz nie musisz podejmować żadnych działań, aby zobaczyć jak aktualnie wygląda Twoje CV. Wszystko automatycznie się aktualizuje w mgnieniu oka. Zrezygnowaliśmy też z rozpraszającego ekranu ładowania.

 

Poprawa wyglądu CV:

Wcześniej nie zezwalaliśmy na łamanie się tekstu z opisem np. doświadczenia zawodowego czy projektu. Wycofaliśmy sie z tego pomysłu i zezwalamy na to. Wypełnia to bardziej stronę w CV, a dokument powinien być jak najkrótszy. CV dłuższe niż 2 strony prawie nigdy nie są czytane do końca.

Nowości w kreatorze CV

Pomiędzy sekcjami CV są odstępy. Wcześniej jeżeli strona łamała się pomiędzy sekcjami to odstęp przechodził na następną stronę i tekst nie rozpoczynał się od samej góry. Teraz odstęp jest usuwany z góry strony i tekst rozpoczyna się od samej góry.

Nowości w kreatorze CV

Jeżeli na stronie zmieściłby się sam tytuł sekcji, bo jest jeszcze troche miejsca to przechodzi on do nowej strony (jest on niejako przyklejony do pierwszego wpisu).

Nowości w kreatorze CV

Życzymy Ci miłego korzystania z naszego kreatora CV.

Polub nas na Facebooku:


Autor: Marcin | Ostatnia modyfikacja: 24.04.2020